Praca w branży gier

Asystent/ka zarządu

dla Awaken Realms w Wrocław – Stacjonarnie

Praca stała Inne

🎲Ciągle inspirujemy!🎮

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku Asystenta/ki Zarządu. Będziesz odpowiedzialny za bezpośrednią pomoc CEO w porządkowaniu bieżących tematów, rozwiązywania problemów, pierwszą linię kontaktu oraz wiele innych różnorodnych zadań. W skrócie - pomoc w zwolnieniu jak największej ilości czasu i organizacji.

Poszukujemy osoby, która świetnie odnajduje się w bardzo różnych wyzwaniach, jest bardzo samodzielna, odpowiedzialna i ma nienaganną etykę pracy. Wymagana jest praca na miejscu, we Wrocławiu, często może być mobilna.

Twoje obowiązki:

  • Kontakt i rozwiązywanie spraw administracyjnych.
  • Zbieranie i obsługa faktur / dokumentów.
  • Załatwianie bieżących spraw urzędowych / innych wymagającej lokalnej obecności.
  • Negocjacje, obsługa kontrahentów.
  • Pomoc w organizacji kalendarza.
  • Ścisła współpraca z CEO.

Oczekujemy:

  • Pełna odpowiedzialność w zakresie wykonanych zadań
  • Bardzo wysoka samodzielność
  • Ponadprzeciętne umiejętności organizacji
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność kreatywnego i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Płynny język angielski w mowie i piśmie
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Referencje poprzednich pracodawców
  • Doświadczenie na stanowiskach wymagających podobnych kompetencji
  • Elastyczność w zakresie godzin pracy

Mile widziane:

  • Zainteresowanie grami planszowymi / komputerowymi
  • Wcześniejsze doświadczenia pracy z współpracą z zarządem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości: 7500-10 000 zł brutto.
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy: #awakenstyle!
  • Strategię pracy, w której game design oraz jakość wykonania danego produktu stawiamy na I miejscu.
  • Premie uznaniowe i stażowe.
  • Pracę nad ambitnymi tytułami.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Stabilność finansową dużego studia, przy zachowaniu atmosfery start-upu.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.
  • chill zone.
  • Platformę kafeteryjną.

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=G2X1wFUWJ_0 :D

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Realms Distribution sp. z o.o., AR Digital sp. z o.o. w celu uczestniczenia w rekrutacjach prowadzonych przez ww. spółki"

Jeżeli interesuje Cię kontakt z naszej strony, w przypadku przyszłych procesów rekrutacyjnych, to w CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli (zgoda umieszczana dobrowolnie):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Realms Distribution sp. z o.o., AR Digital sp. z o.o. w celu uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez ww. spółki"

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka do której aplikujesz, czyli Realms Distribution sp. z o.o., albo AR Digital sp. z o.o.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.http://awakenrealms.com/privacy-policy/

Zgodę możesz wycofać w każdym czasie, a wycofanie jej nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Informację o zasadach przetwarzania danych osobowych obowiązujących w Realms Distribution oraz AR Digital sp. z o.o. znajdziesz
pod adresem/linkiem http://awakenrealms.com/privacy-policy/"

Data publikacji: 2024-02-29

Liczba wyświetleń: 1471