Praca w branży gier

Game Scout

dla RedDeerGames w Warszawa/Zdalnie

Praca stała Inne

RedDeer.Games to wydawca oraz producent gier wideo działający globalnie od 2019 roku, skupiający się na oryginalnych grach indie oraz konsolowych aplikacjach. Nasze portfolio zawiera dziesiątki tytułów i tak samo prężnie rozwija się sama firma - jest nas już ponad 50 osób!

Poszukiwany: Game Scout do naszego działu Business Development - gracz, pasjonat, człowiek otwarty na ludzi, dobry rozmówca i zdolny negocjator. Oczekujemy komercyjnego doświadczenia w branży gier, gotowości na wyzwania i determinacji w osiąganiu celów.

Twoje zadania:

● poszukiwanie gier do portfolio zgodnie z wewnętrznymi kryteriami firmy

● prowadzenie negocjacji mających na celu podpisanie umowy

● opieka nad partnerem biznesowym po podpisaniu kontraktu

● współpraca z szefami działów w celu koordynacji procesów przed i po podpisaniu kontraktu

Nasze wymagania:

● minimum rok komercyjnego doświadczenia w branży gier, najlepiej na stanowiskach scout, researcher lub podobnych (warunek obowiązkowy)

● biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie oraz komunikacji biznesowej

● znajomość trendów współczesnego rynku gier wideo

● zaangażowanie, terminowość oraz efektywne zarządzanie czasem pracy

● doświadczenie w pracy z umowami, dokumentami prawnymi i finansowymi (dodatkowa zaleta)

Co oferujemy:

● atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia [5K-10K netto B2B / 5K-10K brutto UoZ]

● program motywacyjny (powiązany z osiąganiem założonych celów)

● pracę w przestronnym biurze w Warszawie, hybrydowo lub 100% zdalnie

● możliwość uczestnictwa w wydarzeniach branżowych

● możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

Jeśli interesuje Cię nasza oferta i chciałbyś wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, wyślij swoje CV pod adres: rekrutacja@reddeergames.com
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Zapraszamy również na naszą stronę: www.reddeergames.com

RDG

Informacje na temat ochrony prywatności:
Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
REDDEERGAMES SP. Z O.O.
Zbożowa 4A
70-653 Szczecin
w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
Aby uzyskać więcej informacji www.reddeergames.com
Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy! :)

Data publikacji: 2024-03-12

Liczba wyświetleń: 1709