Praca w branży gier

3D Artist / Grafik 3D

dla Whitemoon w Wrocław

Praca stała Grafika i animacja

Grafik 3D

Jeżeli jesteś pełnym pasji, profesjonalnym projektantem 3D i posiadasz chęć pracy przy największej polskiej grze MMORPG w którą grają dziesiątki tysięcy graczy, to poszukujemy właśnie Ciebie.
Jesteśmy wrocławskim studiem z ponad 12-letnim doświadczeniem w gatunku MMORPG. Nasz zespół to 30 osób - pełnych pasji profesjonalistów, takich jak Ty. Nasza gra – Broken Ranks – to MMORPG osadzone w świecie fantasy. Graficznie i gameplayowo przypomina klasyczne tytuły jak Baldur’s Gate, Diablo, HoM&M. Rzut izometryczny + walki turowe – podobnie jak HoM&M 5 i 6. Gra jest dostępna na PC, ale pracujemy na wersjami mobilnymi na iOS i Androida.
Krótki trailer wersji nad którą aktualnie pracujemy znajdziesz na naszej stronie:

Zapraszamy Cię, abyś razem z nami jeszcze bardziej rozwinął swoje profesjonalne umiejętności przy tym unikalnym w polskim gamedevie projekcie, jakim jest gra MMORPG.

Zadania:

• projektowanie graficzne 3D i kreacja wizualna,
• tworzenie modeli architektonicznych, środowiskowych oraz kompozycje otoczenia do gry,
• tworzenie assetów w oparciu o grafiki koncepcyjne i referencje,
• tworzenie modeli i tekstur 3D wysokiej jakości,
• implementacja assetów 3D do silnika gry,
• praca i współpraca z naszym teamem.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

• solidne portfolio na Artstation lub innej platformie potwierdzające Twoje umiejętności i niepodważalną pasję do tworzenia,
• 3+ lat doświadczenia w gamedev przy pracy nad modelami do gier przy użyciu Max/Maya/Blender , Substance Painter i Photoshop ( lub podobne pakiety),
• zrozumienie teorii koloru, wiedza na temat działania kształtów, formy oraz cienia,
• duża wiedza na temat architektury Średniowiecza oraz ówczesnych wystrojów,
• samo motywowanie do rozwijania się, świetne umiejętność komunikacji w zespole,
• praca testowa może być wymagana.

Dodatkowym atutem będzie, jeśli:

• znajomość riggowania i animacji,
• znajomość silnika Unreal.

Oferujemy :

• luźne godziny pracy (core hours: 10:00 - 15:00),
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
• super atmosferę,
• bezcrunchowy system pracy,
• praca na miejscu we Wrocławiu w biurze tuż przy parku Grabiszyńskim,
• możliwość pracy w zgranym i sympatycznym zespole z bardzo pomocnymi osobami z pasją,
• wpływ przy podejmowaniu istotnych decyzji dla projektu i pozostawienie swojego śladu w gamedevie.

Czekamy na Twoje zgłoszenie (CV + portfolio) pod adresem mailowym: jobs@whitemoon.com.

W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) w związku z udziałem w obecnej rekrutacji prowadzonej przez Krzysztof Danilewicz Whitemoon System, w przyszłości, na wypadek, gdyby obecny proces rekrutacyjny przebiegł pomyślnie dla innego kandydata. Wyrażoną przeze mnie zgodę mogę cofnąć w dowolnym momencie i nie będzie to miało wpływu na zgodność z obowiązującym prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."

Data publikacji: 2024-03-14

Liczba wyświetleń: 2272