Praca w branży gier

IT Administrator

dla Forever Entertainment SA w Gdynia

Praca stała Inne

O NAS

Firma Forever Entertainment SA z siedzibą w Gdyni zajmuje się produkcją gier komputerowych i multimediów. Mamy 13 lat doświadczenia w branży i jesteśmy jednym z największych wydawców gier Nintendo Switch.
Aktualnie zatrudniamy ponad 80 osób. A nasz zespół pracuje nad znanymi IP:
• Panzer Dragoon Zwei: Remake (SEGA)
• The House of The Dead: Remake (SEGA)
• Front Mission 1,2,3: Remake
• Night Slasher: Remake
Ale też i nad innymi, własnymi tytułami.

Poszukujemy wszechstronnej osoby, która lubi wyzwania, na stanowisko IT Administratora oraz Inżyniera ds. Submisji certyfikacji gier. Ta unikalna rola obejmuje zarówno obowiązki związane z administracją sieciową i systemową, jak i prowadzenie procesu submisji gier do certyfikacji, co sprawia, że jest to doskonała możliwość dla osoby z doświadczeniem w obszarze IT oraz zainteresowanej pracą w gamedevie.

Aktualnie w zespole pracują dwie osoby, jedna na stanowisku IT Administratora i druga zajmująca się certyfikacją gier. Osoba na tym stanowisku byłaby wsparciem dla pozostałych członków zespołu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• monitorowanie infrastruktury IT;
• zarządzanie systemami IT security, XDR, VPN;
• administrowanie/konfiguracja/aktualizacja sprzętu sieciowego;
• konfiguracja domen, DNS, hostingi;
• diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z pełnym zakresem usług IT w firmie – w tym również wsparcie użytkowników;
• monitorowanie cyfrowej submisji gier (PC, Konsole);
• konfiguracja serwisów związanych z submisją wydawanych tytułów;
• udostępnianie szczegółów technicznych submisji na wniosek poszczególnych partnerów;

NASZE WYMAGANIA

• minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
• szeroka wiedza techniczna z zakresu infrastruktury informatycznej (w tym chmury), sieci, aplikacji biznesowych i bezpieczeństwa informatycznego;
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i komunikację w zespołach międzynarodowych;
• samodzielność, terminowość, dokładność i inicjatywa w działaniu
• dobra orientacja w świecie sprzętu gamingowego;
• podstawowa znajomość zagadnień związanych z programowaniem/skryptowaniem mile widziana;

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
• praca stacjonarna w biurze w Gdyni (dogodna lokalizacja przy SKM);
• praca na pełny etat, godz. 8.00-16.00;
• umowa uod/uz/uop/ - w zależności od preferencji kandydata.

DODATKOWO OFERUJEMY:

• ubezpieczenie zdrowotne PZU wraz z możliwością dopisania partnera/ki lub dzieci;
• karta Multisport;
• program poleceń;
• darmowa pomoc psychologiczna;
• integracja z pozostałymi członkami zespołu w pokoju gier;
• doświadczony zespół, który chętnie dzieli się wiedzą;
• imprezy integracyjne.

APLIKUJ WYSYŁAJĄC CV NA ADRES REKRUTACJA@FOREVER-ENTERTAINMENT.COM

Data publikacji: 2024-03-14

Liczba wyświetleń: 426