Praca w branży gier

Gameplay Programmer

dla Awaken Realms w Wrocław

Praca stała Programowanie

🎲Ciągle inspirujemy!🎮

Jako zespół Questline pracujemy obecnie nad grą w świecie Tainted Grail, gry planszowej w klimacie dark fantasy. Tym razem jednak zdecydowaliśmy się zmierzyć z grą RPG w otwartym świecie! ;)
Szukamy programisty, którego głównym obszarem zainteresowań jest szeroko pojęty gameplay.

Efekty możesz zobaczyć tutaj:
Tainted Grail Conquest – Nasz poprzedni projekt
Tainted Grail (PC) - cinematic trailer naszej nowej gry
Tainted Grail: Fall of Avalon - Oficjalny zwiastun fabularny

Jesteś kandydatem, którego szukamy, jeżeli:

  • Zwracasz uwagę na takie rzeczy jak to, czy uderzenie w przeciwnika ma wystarczająco dobry feedback, efekty wizualne czarów są odpowiednio dobrane do ich mocy i działania, albo czy przeciwnicy zachowują się wystarczająco sensownie, żeby stanowić faktyczne wyzwanie dla gracza.
  • Masz inicjatywę, by poprawiać rzeczy, które nie są wystarczająco dobre i przyjemne w tym, jaki feeling ma gra, nad którą pracujesz.
  • Bardziej interesuje cię to, jak w grę się faktycznie gra niż cyferki pod spodem - jesteś w stanie zasugerować zmiany balansowe albo feelingowe (na przykład przyspieszenie albo zwolnienie animacji) i wychodzić zawsze od tego, jak grę "czuć", a nie jak jest zapisane w Excelu z założeniami i balansem.
  • Lubisz podejmować decyzje i masz w sobie zmysł kreatywny - na przykład nie boisz się zasugerować zmiany w zachowaniu przeciwników i wziąć na siebie wprowadzenie tych zmian, albo przejąć szkic designu przeciwnika i doprowadzić go do stanu, w którym stwierdzasz, że jest dobry.
  • Potrafisz pisać czytelny kod i dbać o porządek w projekcie.

Twoje obowiązki:

  • Implementacja szeroko pojętych mechanik gameplayowych.
  • Iteracyjne dopracowywanie gameplayu na podstawie feedbacku zespołu oraz własnych odczuć.
  • Adaptacja do napotkanych problemów i poszukiwanie nowych rozwiązań.
  • Klarowna komunikacja z resztą zespołu.
  • Proaktywne szukanie nowych rozwiązań na poprawienie gry.

Oczekujemy:

  • 2 lat doświadczenia w tworzeniu gier komputerowych.
  • Bardzo dobrej znajomości języka C#.
  • Znajomości systemów kontroli wersji (preferowany Git).
  • Pisania czystego, klarownego kodu i komunikacji na jego temat..
  • Umiejętności analitycznego myślenia, dostrzegania potencjalnych problemów.
  • Płynnej znajomości języka angielskiego.
  • Zaangażowania, dużej pasji do gier komputerowych i dużych ambicji.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości: 10000 - 18000 zł na fakturze.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Premię projektową.
  • Stabilność finansową dużego wydawcy, przy zachowaniu atmosfery start-up’u.
  • Pozytywną atmosferę w zespole pasjonatów.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość rozwoju.
  • Platformę kafeteryjną.

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=G2X1wFUWJ_0 :D

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Realms Distribution sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. św. Mikołaja 58, 50-127 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z postanowieniami: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią Polityki Prywatności w procesie rekrutacji, dostępnej pod adresem/linkiem http://awakenrealms.com/privacy-policy/"

W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, uzyskać dostęp do swoich danych, wnieść o ich sprostowanie, uzupełnienie, usunięcie, a także o ograniczenie przetwarzania danych. Masz również prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych innemu administratorowi oraz złożyć skargę do organu nadzorczego. Szczegółowy opis zasad, zakresu i sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci z tego tytułu praw znajdziesz w naszej Polityce Prywatności, dostępnej na stronie http://awakenrealms.com/privacy-policy/

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania procesu rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - przez okres 12 miesięcy.

Data publikacji: 2024-03-14

Liczba wyświetleń: 1195