Praca w branży gier

QA Tester

dla Forever Entertainment SA w Gdynia

Praca stała Programowanie

O NAS

Firma Forever Entertainment SA z siedzibą w Gdyni zajmuje się produkcją gier komputerowych i multimediów. Mamy 13 lat doświadczenia w branży i jesteśmy jednym z największych wydawców gier Nintendo Switch.
Aktualnie zatrudniamy ponad 80 osób. A nasz zespół pracuje nad znanymi IP:
• Panzer Dragoon II Zwei: Remake (SEGA)
• THE HOUSE OF THE DEAD: Remake (SEGA)
• FRONT MISSION 1st,2,3: Remake
• Night Slasher: Remake
Ale też i nad innymi, własnymi tytułami.

Poszukujemy osoby na stanowisko: QA TESTER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-testowanie manualne mechanik i systemów rozgrywki;
-przygotowanie raportów z błędami;
-praca z dokumentacją techniczną platform (PC, konsole);

WYMAGANIA:

-minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

-znajomość języka angielskiego w stopniu B1/B2
-dobra orientacja w świecie sprzętu gamingowego;
-sumienność i zaangażowanie.

DODATKOWO MILE WIDZIANE:

-podstawowa znajomość Unity 3D;
-doświadczenie w testowaniu platform NS/XBOX/PS/PC

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

-Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
-praca stacjonarna w biurze w Gdyni (dogodna lokalizacja przy SKM);
-praca na pełny etat, godz. 8.00-16.00;
-umowa uod/uz/uop/ - w zależności od preferencji kandydata.

DODATKOWO OFERUJEMY:

-Ubezpieczenie zdrowotne PZU wraz z możliwością dopisania partnera lub dzieci;
-karta Multisport;
-program poleceń;
-darmowa pomoc psychologiczna;
-integracja z pozostałymi członkami zespołu w pokoju gier;
-doświadczony zespół, który chętnie dzieli się wiedzą;
-imprezy integracyjne.

APLIKUJ WYSYŁAJĄC CV NA ADRES REKRUTACJA@FOREVER-ENTERTAINMENT.COM

Data publikacji: 2024-03-20

Liczba wyświetleń: 1769