Praca w branży gier

Asystent ds. Wydawnictwa i Marketingu Gier

dla Commando Panda w Warszawa / praca zdalna / system hybrydowy

Praca stała Inne

Cześć, entuzjaści gier wideo!
Jesteśmy małym, ale pełnym pasji studiem z siedzibą w Warszawie, które ma wielkie ambicje w świecie gamingu. Obecnie szukamy wszechstronnej osoby, gotowej do podjęcia różnorodnych wyzwań – od wydawnictwa po marketing gier. Jako nasz Asystent ds. Wydawnictwa i Marketingu Gier, będziesz mieć unikalną okazję do pracy w wielu obszarach, pomagając naszym grą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i zyskać uznanie na rynku.

Twoje przyszłe zadania:

Wydawnictwo Gier:

  • Komunikacja z partnerami i dbanie o to, by wszystkie materiały wydawnicze były na najwyższym poziomie.
  • Przygotowywanie gier do premiery – zarówno opisy, jak i multimedia to Twój rejon.
  • Kontrola zgodności naszych gier z prawnymi i technicznymi wymaganiami.
  • Współpraca z zespołami developerskimi przy tworzeniu i modyfikacji materiałów wydawniczych.
  • Planowanie i koordynowanie harmonogramu promocji naszych gier, w tym wyznaczanie kluczowych momentów dla premiery, aktualizacji i specjalnych wydarzeń.

Marketing i Analiza Rynku:

  • Analiza trendów, zmian i nowości na rynku gier wideo.
  • Opracowywanie kreatywnych strategii marketingowych dla różnych kanałów komunikacji.
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz analiza trendów rynkowych.
  • Tworzenie materiałów marketingowych we współpracy z zespołami developerskimi.
  • Opracowywanie i wdrażanie działań marketingowych mających na celu promocję naszych gier.

Czego oczekujemy?

  • Zainteresowania i pasji do gier wideo oraz zrozumienia branży.
  • Zdolności analitycznych, umiejętności kreatywnego myślenia.
  • Podstawowej znajomości narzędzi do obróbki grafiki i montażu video.
  • Umiejętności komunikacji w języku angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.
  • Gotowości do nauki i adaptacji w szybko zmieniającym się środowisku.
  • Zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy w zespole.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia.
  • Pracę w modelu hybrydowym z możliwością elastycznego dostosowania godzin pracy.
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole, pełnym ludzi z pasją.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w dynamicznie rozwijającej się branży.

Jeśli jesteś gotowa/y, aby dołączyć do naszego zespołu i pomóc nam tworzyć oraz promować gry, które zachwycą graczy na całym świecie, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o dodanie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych, np. takiej:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom w ciągu tygodnia od przesłania zgłoszenia.

Data publikacji: 2024-04-02

Liczba wyświetleń: 1400

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)