Praca w branży gier

Rekruter / Rekruterka

dla RedDeerGames w Warszawa

Inne Inne

Dołącz do naszego zespołu w RedDeer.Games!

Aktualnie poszukujemy pełnej pasji osoby na stanowisko Rekruter/Rekruterka która ma już doświadczenie w rekrutacji do GameDevu, wie co to sourcing i chce się rozwijać w dynamicznie rosnącej firmie.

Od 2019 roku tworzymy i wydajemy unikatowe gry niezależne i jesteśmy jednym z największych wydawców gier na konsole Nintendo Switch.

Z roku na rok rośniemy – dziś RedDeer.Games to ponad 50 osób!

Zadania:
● Samodzielne redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych
● Aktywny sourcing na wymagane role
● Wstępna selekcja CV oraz aranżowanie spotkań rekrutacyjnych
● Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z potencjalnymi kandydatami
● Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
● Koordynowanie spotkań kandydatów z Rada Dyrektorów
● Feedback do kandydatów

Wymagania:
● Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży GameDev
● Zainteresowanie rekrutacją i rozwojem w branży HR
● Znajomość języka angielskiego
● Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
● Nowoczesne i przyjazne biuro w centrum Warszawy
● Możliwość elastyczne godziny współpracy
● Możliwości rozwoju i wpływ na kształt firmy: możliwość modernizowania oraz tworzenia procesów HR-owych.
● Wsparcie zespołu
● Satysfakcję z pracy, która bezpośrednio przekłada się na sukces całej firmy
● Atrakcyjne wynagrodzenie

Wyślij swoje CV oraz portfolio na nasz adres mailowy: rekrutacja@reddeergames.com

Zapraszamy również na naszą stronę: www.reddeergames.com

Informacje na temat ochrony prywatności:
Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
RedDeer.Games sp. z o.o.

Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2024-04-02

Liczba wyświetleń: 1054

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)