Praca w branży gier

Blender 3D Artist / Animator (Cinematics)

dla SHODAN9 w zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Jesteśmy firmą SHODAN9, czołowym producentem gier komputerowych, poszukującym utalentowanego i doświadczonego grafika 2d z umiejętnościami animacji postaci i otoczenia w stylu wektorowym (cartoon) albo pixel art. Jeśli jesteś pasjonatem tworzenia gier i masz umiejętności w zakresie tworzenia i animowania grafiki 2d, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomością Blendera, ze szczególnym uwzględnieniem modelowania i renderowania scen do trailerów. Zależy nam zatem przede wszystkim na osobie, która potrafi z gotowych już kolekcji obiektów ułożyć ciekawe animacje, z efektami specjalnymi, odpowiednim oświetleniem i ustawieniem kamery. Nie jest to stanowisko związane z modelowaniem postaci czy statycznych obiektów 3d, lecz przede wszystkim z tworzeniem animacji typu "cinematic". Jest to zadem zadanie na styku z level designem i prototypowaniem gameplay.

Oczekiwania:

  • Doskonała znajomość oprogramowania Blender, w tym umiejętność tworzenia zaawansowanych animacji, modelowania 3D, texturingu, riggingu oraz renderowania
  • Znajomość zasad animacji i projektowania grafiki komputerowej, w tym umiejętność pracy z animacją postaci, obiektów i efektów wizualnych
  • Zdolność do tworzenia wysokiej jakości animacji, zarówno krótkich filmów jak i sekwencji animowanych, od koncepcji po końcowy produkt.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi członkami zespołu, w tym z artystami, projektantami i deweloperami
  • Kreatywność i zdolność do generowania nowych pomysłów oraz rozwiązywania problemów związanych z animacją i projektowaniem
  • Zrozumienie procesu produkcji animacji, w tym planowania projektu, tworzenia storyboardów, animacji kluczowych, inbetweening'u oraz finalizacji projektu
  • Umiejętność organizacji pracy, zarządzania czasem i wywiązywania się z terminów
  • Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej
  • Dbałość o detale i zdolność do samodzielnego doskonalenia swoich umiejętności oraz dążenie do doskonałości w pracy
  • Portfolio zawierające przykłady dotychczasowych prac, demonstrujące umiejętności w zakresie animacji, modelowania i texturingu w Blenderze

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie zaawansowanych animacji 3D, w tym składanie animacji postaci, obiektów i efektów wizualnych, zgodnie z wymaganiami projektu
  • Modelowanie i modyfikowanie 3D obiektów, postaci i scen w Blenderze, uwzględniając specyficzne potrzeby projektu oraz zapewniając wysoką jakość i szczegółowość
  • Tworzenie i modyfikowanie tekstur i materiałów do obiektów i postaci, w tym malowanie tekstur, tworzenie shaderów i materiałów proceduralnych oraz AI
  • Przygotowanie rigów i skryptów do animacji postaci, umożliwiających płynne i elastyczne wykorzystanie ruchów postaci
  • Realizacja animacji kluczowych, inbetweening'u oraz animacji na krzywych kontrolnych, aby uzyskać płynne i naturalne ruchy postaci i obiektów
  • Współpraca z zespołem projektowym, w tym z artystami, projektantami gier i deweloperami, w celu realizacji wspólnych celów projektowych
  • Tworzenie storyboardów i animatików, aby zaprezentować koncepcje animacji i uzyskać akceptację klienta lub zespołu projektowego
  • Testowanie i optymalizacja animacji oraz renderowania, w celu zapewnienia odpowiedniej wydajności i jakości końcowego produktu
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym notatek, instrukcji i raportów postępu pracy, a w szczególności identyfikacji ujęć i komponentów
  • Samodzielne doskonalenie umiejętności, śledzenie nowych trendów i technologii w dziedzinie animacji 3D oraz ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji i kompetencji

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, inspirujące środowisko pracy oraz możliwość współpracy z utalentowanym zespołem kreatywnym w branży gier komputerowych.

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i przyczynić się do sukcesu SHODAN9 jako Blender Artist / Animator, to wyślij swoje CV i list motywacyjny na formularz poniżej.

Odpowiemy na wszystkie nadesłane aplikacje.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu SHODAN9 i wspólnego tworzenia wspaniałych gier komputerowych!

Data publikacji: 2024-04-02

Liczba wyświetleń: 1788

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)