Praca w branży gier

Social Media Specialist

dla Polished Games w Wrocław / Zdalnie

Praca stała Inne

Poszukiwana kreatywna, zorganizowana i odpowiedzialna osoba, dla której social media to chleb powszedni. Wesprzyj nasze studio swoim doświadczeniem i wiedzą, by nasze gry dotarły do jeszcze większej liczby graczy! Tworzymy produkcje niezależnie, z pasji i na własnych zasadach. Polished Games stawia na zdrową atmosferę pracy i rozwoju, bliską współpracę z zespołem oraz zbliżone cele i wartości. Szukamy ambitnych zapaleńców, kochających gry komputerowe, by razem zbudować coś naprawdę wyjątkowego!

Poszukujemy Social Media Specialisty , któremu/której nie straszne TikTok, Instagram, czy Discord. Osoby poszukujące pewnego zatrudnienia w interesujących projektach, w otoczeniu zespołu, który ceni zdrową równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie planów publikacji we współpracy z naszym szefem marketingu
  • tworzenie i publikowanie kontentu na kanałach social mediowych studia
  • moderowanie oficjalnych serwerów Discord gier Polished Games
  • analiza wyników i wyciąganie wniosków na ich podstawie
  • poszukiwanie nowych kanałów komunikacji z fanami
  • okazjonalna współpraca z influencerami, streamerami oraz mediami

Nasze oczekiwania:

  • pasjonowanie się grami komputerowymi - warunek konieczny
  • szeroka znajomość kanałów social mediowych oraz portali takich jak TikTok, Instagram, X, Facebook, Discord, Reddit, itp.
  • kreatywność i wyobraźnia
  • proaktywne podejście do obowiązków i wychodzenie z własnymi pomysłami
  • sumienność i umiejętność organizacji własnej pracy
  • znajomość trendów w social mediach
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym

Na duży plus:

  • znajomość programów do tworzenia grafik, gifów oraz edycji wideo
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć zdobywania doświadczenia również w kierunku PR

Zapewniamy:

stabilne wynagrodzenie: 3.400 pln - 5.200 pln netto - Umowa Zlecenie

  • pracę zdalną w elastycznych godzinach (z możliwością pracy w biurze we Wrocławiu)
  • znaczący wpływ na kształt realizowanych projektów i rozwoju firmy z perspektywą osiągnięcia wspólnego sukcesu
  • stawiamy na work-life balance, zero crunchu oraz dużą swobodę działania
  • budżet stanowiskowy na sprzęt do pracy i budżet rozwojowy
  • raz w miesiącu firmowe lan-party w godzinach pracy

Jeżeli czujesz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko i masz chęć wspólnie z nami stworzyć coś wyjątkowego w świecie gier - wyślij swoje CV i parę słów o sobie na adres: hr@polishedgames.com lub wypełnij formularz poniżej.

Zależy Ci na tym stanowisku, choć masz wrażenie, że nie spełniasz jego wszystkich wymogów? Mimo to, napisz do nas i daj znać, dlaczego warto, abyśmy porozmawiali właśnie z Tobą w tym temacie :)

  • Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polished Games sp. z o.o w celu udziału w rekrutacji.”

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie dodatkowo zgody:
“Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) informujemy, że:

  1. Administratorem danych osobowych jest Polished Games Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Al. Wiśniowa 47, 53-126 Wrocław.
  2. W celu uzyskania informacji o procesach przetwarzania danych osobowych należy skontaktować się z Administratorem, pisząc na adres korespondencyjny (Al. Wiśniowa 47, 53-126 Wrocław) lub osobiście w biurze w siedzibie Administratora.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane: a) w celu rekrutacji, na podstawie uzyskanej zgody, (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), b) w celu rekrutacji i wyłonienia kandydata, na podstawie Kodeksu pracy (art. 22(1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. C RODO), c) w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, jeśli kandydat wyraził na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi kadrowe, usługi IT, usługi administracyjne, operatorzy pocztowi, kurierzy, banki.
  5. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji. W przypadku udzielenia odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku.
  6. Osoba, której dane dotyczą posiada prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania swoich danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu realizacji uzasadnionych prawnie interesów Administratora, w przypadkach uzasadnionych szczególną sytuacją. Ponadto przysługuje Państwu prawo do cofnięcia w każdym momencie zgody na przetwarzanie danych, w zakresie w jakim stanowi ona podstawę ich przetwarzania. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w rekrutacji.
  9. Dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.
  10. Dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

Data publikacji: 2024-04-04

Liczba wyświetleń: 1283