Praca w branży gier

Unreal Engine 5 Gameplay Programmer

dla MFA-GAMES w Będzin, zdalnie

Praca stała Programowanie

Cześć!

Jesteśmy niezależnym studiem, które obecnie pracuje nad autorską grą action-adventure fantasy z elementami RPG na PC.

Link do naszego IG:

Link do steam:

Szukamy osoby na stanowisko gameplay programmer.

Oferujemy pracę na miejscu w naszej nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni biurowej w mieście Będzin, lub zdalnie po odbyciu tygodniowego wdrożenia w biurze. Na czas wdrożenia zapewniamy darmowy nocleg w hotelu.

Opis stanowiska:

Poszukujemy utalentowanej osoby potrafiącej myśleć analitycznie i poza schematem, która będzie odpowiedzialna za tworzenie systemów do naszej gry single-player TPP Action-Adventure z elementami RPG w silniku Unreal Engine 5.

Miejsce pracy:

Będzin, zdalnie

Wymagania:

• 3+ lata doświadczenia na podobnym stanowisku programisty
• Przynajmniej jeden tytuł komercyjny skończony z twoim udziałem
• Bardzo dobra znajomość programowania i implementacji systemów w silniku Unreal Engine 5
• Umiejętność blokowego programowania (Unreal blueprints)
• Znajomość programowania w języku C++
• Znajomość procesu produkcji gier
• Analityczny umysł i myślenie poza schematem

Mile widziane:

• Znajomość Control rig i pracy z animacjami
• Programowanie elementów UI
• Znajomość programowania zachowań NPC

Odpowiedzialności:

• Tworzenie mechanik gameplayowych dla gry single-player action-adventure TPP
• Usprawnianie i optymalizacja gotowych systemów
• Pisanie czytelnego kodu z dbałością o porządek w projekcie
• Rzetelne podejście do znajdowania najlepszych rozwiązań do napotkanych problemów

Oferujemy:

• Wynagrodzenie od 7000 do 10000 zł na umowie B2B, bądź UoD
• Możliwość rozwijania swoich umiejętności i doświadczenia
• Pracę zdalną bądź hybrydową
• Elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę pracy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia

Prosimy o dodanie klauzuli odnośnie przetwarzania danych osobowych na zgłoszenia rekrutacyjnego
"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MFA GAMES sp. z o.o. w celach związanych z procesem rekrutacji na stanowisko pracy. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom upoważnionym oraz współpracującym, w celu realizacji procesu rekrutacji."

ENGLISH VERSION

Hi there!

We're an independent studio currently working on our original action-adventure fantasy game with RPG elements for PC.

Link to our IG:

Link to Steam:

We are looking for a gameplay programmer.

We offer on-site work in our modern and friendly office space in the city of Będzin, or remote work after completing a one-week onboarding period in the office. During the onboarding period, we provide free accommodation in a hotel.

Position description:

We are seeking a talented individual who can think analytically and creatively, responsible for creating systems for our single-player TPP Action-Adventure game with RPG elements in Unreal Engine 5.

Location:

Będzin, remote

Requirements:

• 3+ years of experience in a similar programmer position
• At least one commercially released title completed with your involvement
• Very good knowledge of programming and implementing systems in Unreal Engine 5
• Proficiency in visual scripting (Unreal Blueprints)
• Proficiency in C++ programming
• Understanding of game production process
• Analytical mindset and thinking outside the box

Desirable:

• Familiarity with Control Rig and working with animations
• Programming UI elements
• Knowledge of NPC behavior programming

Responsibilities:

• Creating gameplay mechanics for single-player action-adventure TPP game
• Improving and optimizing existing systems
• Writing readable code with attention to project organization
• Diligent approach to finding the best solutions to encountered problems

We offer:

• Compensation ranging from 7000 to 10000 PLN on a B2B contract or UoD
• Opportunity to develop your skills and experience
• Remote or hybrid work
• Flexible working hours and a friendly work atmosphere

If you want to join our team, please send us your CV!

We're looking forward to your application!

We reserve the right to respond only to selected applications.

Please include a clause regarding the processing of personal data in your recruitment submissions
"I agree to the processing of my personal data by MFA GAMES sp. z o.o. for the purposes related to the recruitment process for the position. I consent to the disclosure of my personal data to authorized entities and cooperating entities for the purpose of carrying out the recruitment process."

Data publikacji: 2024-04-05

Liczba wyświetleń: 1435

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)