Praca w branży gier

Junior 3D Artist

dla Pocket Play Studio w Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Kim jesteśmy:

Pocket Play Studio jest nowym studiem developerskim, założonym przez weteranów branży, byłych pracowników największych polskich developerów mobilnych (TSG, Boombit, Vivid Games).

Obecnie pracujemy nad innowacyjnym projektem z gatunku RPG, nie mającym odpowiednika na rynku mobilnym. Dołączając do nas masz szansę stać się częścią 20 osobowego zespołu, który ukształtuje przyszłość mobilnego rynku gier RPG.

Kogo szukamy:

  • Zdolnego grafika 3D do mobilnej gry RPG w klimacie Dark Fantasy.

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie assetów graficznych 3D na potrzeby gry.
  • W szczególności tworzenie modeli postaci 3D low poly (2000-5000 polygons), w stylu graficznym podobnym do tego z DOTA 2.

Nasze wymagania:

  • Pasja do gier (komputerowych, konsolowych, mobilnych, czy planszowych), a w szczególności do gier RPG. Jest to nasze podstawowe i niezbędne w pracy wymaganie.
  • Pasja do rysowania i modelowania 3D, szczególnie w stylu Dark Fantasy.
  • Sprawne posługiwanie się Blenderem lub innym programem do modelowania 3D.
  • Portfolio pokazujące umiejętności modelowania 3D.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca zrozumieć czytany tekst.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności.
  • Pracę zdalną.
  • Możliwość szybkiego rozwoju pod nadzorem bardzo doświadczonych w branży gier mobilnych osób.
  • Możliwość uczestniczenia w projekcie, który ma potencjał do wpłynięcia na rozwój całego rynku mobilnego.

Data publikacji: 2024-04-26

Liczba wyświetleń: 2570

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)