Praca w branży gier

Game Designer

dla Another Angle Games w Warszawa / Zdalnie

Praca stała Design

Poszukujemy osoby na stanowisko: Game Designer do pracy przy Shadow of the Road

Imgur

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad game designem
  • budowanie progresji i balansu
  • projektowanie oraz rozwijanie systemów i mechanik gry
  • udział w tworzeniu narzędzi, które usprawniają prace nad projektem
  • aktualizacja dokumentacji gry
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu - każdy z nas ma realny wpływ na rozwój projektu

Oczekujemy:

  • bycia aktywnym graczem
  • doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku
  • znajomości kluczowych aspektów game designu
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2 lub C1,
  • umiejętności zrozumiałego i zwięzłego formułowania myśli

Mile widziane jest:

  • doświadczenie w pracy z unity
  • udział w wydanej grze
  • jaranko Japonią, steampunkiem, lub jednym i drugim

W zamian dla Ciebie:

  • wynagrodzennie między 5-8k netto na UoD (lub adekwatnie na B2B)
  • duży wpływ na tworzony projekt
  • duże możliwości rozwoju
  • elastyczne godziny pracy
  • b2b lub umowa o dzieło

Zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV (+ spoko byłby link do profilu steam z widoczną biblioteką) na adres: jobs@anotherangle.games, w tytule maila wpisując "Game Designer".

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).".

Data publikacji: 2024-04-30

Liczba wyświetleń: 2127