Praca w branży gier

Senior Unity Programmer

dla FERA Games w Remote

Praca stała Programowanie

Hej!

Poszukujemy człowieka, który dobrze czuje się w Unity (C#), ma na koncie zrealizowane projekty f2p oraz, nie straszne mu szybkie generowanie prototypów.

FERA Games - studio zajmujące się produkcją mobilnych gier w modelu F2P. Szukamy ambitnych i samodzielnych ludzi chętnych rozwijać się razem z nami. Stawiamy na mały i zaangażowany zespół w którym każdy odpowiada za swoją część.

Nasze dotychczasowe projekty to IDLE Ocean Cleaner oraz Space eXo Colony - casualowe, mobilne gra IDLE o oczyszczaniu oceanu z plastiku i kolonizacji kosmosu.

Aktualnie - przeskakujemy z kategorii casual na rynek bardziej mid-core’owy z pogranicza IDLE RPG(ish).
Pozycja 100% zdalna - pracujemy zdalnie ale od czasu do czasu spotykamy się na kawkę pogadać w Krakowie, na Śląsku lub Warszawie.

Zadania:

  • Tworzenie prototypów gier 2D / 2.5D / 3D od A do Z
  • Szybkie budowanie UI na podstawie wireframe-ów
  • Optymalizacja i debugowanie kodu
  • Implementowanie 3rd party SDK
  • Projektowanie architektury gry oraz reużywalnych systemów i komponentów
  • Integracja jsonowych plików konfiguracyjnych
  • Tworzenie animacji przy użyciu DoTween / Spine / Unity animatora
  • Trzymanie porządku zarówno w kodzie jak i architekturze projektów

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia jako programista Unity
  • Co najmniej dwa wydane projekty
  • Doświadczenie w szybkim kodowaniu prototypów
  • Wiesz, jak wykrywać wąskie gardła i jak optymalizować kod o kluczowym znaczeniu dla wydajności
  • Dobrze rozumiesz algorytmy stosowane w grach wideo
  • Znajomość rynku mobilnego, gier IDLE oraz Discorda
  • Samoorganizacja pracy, systematyczność i sumienność
  • Umiejętność estymowania zadań
  • Poczucie humoru, komunikatywność i luźne podejście
  • Aktywne granie w gry

Fajnie, jeśli:

  • Zawsze szukasz sposobów na poprawę jakości i architektury swojego kodu
  • Dogadasz się po angielsku
  • Kojarzysz agile i umiesz pracować w sprintach
  • Umiesz zarzucić odpowiednim memem przy każdej możliwej okazji
  • Jarasz się grami

Oferujemy:

  • Pracę 100% zdalna na Discordzie
  • System core hours
  • Umowa B2B
  • Wynagrodzenie 12000 - 15000 zł. netto (B2B)
  • Niewielki i fajny zespół, rozwijająca się firma

Sounds good? Wyślij nam swoje CV, portfolio i napisz nam parę słów o sobie! :)

Dodaj też proszę poniższy zapis:
"I hereby agree to the use of my personal data included in the recruitment application (including CV) in future recruitment processes organized by the company FERA Games Sp. z o.o.".

Data publikacji: 2024-05-10

Liczba wyświetleń: 910