Praca w branży gier

Character / Grooming 3D Artist

dla Paradark Studio w Zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Hej, Paradark Studio poszukuje utalentowanej osoby na stanowisko Character / Grooming 3D Artist.

Jesteśmy niezależnym studiem z Krakowa, które obecnie pracuje nad grą z gatunku action-adventure zatytułowaną ExeKiller

Obowiązki:

  • Tworzenie wysokiej jakości modeli włosów postaci 3D zgodnie z koncepcjami projektowymi
  • Optymalizacja modeli 3D dla silnika Unreal Engine 4/5.
  • Współpraca z Art Directorem oraz zespołem grafików w celu osiągnięcia zamierzonych efektów artystycznych i stylistycznych.

Wymagania:

  • Dobra znajomość procesu pracy Character / Grooming 3D Artist
  • Wysokie umiejętności modelowania, obejmujące szczególnie włosy/sierść postaci
  • Umiejętności realistycznego teksturowania modeli włosów postaci 3D
  • Umiejętność modelowania z przyjazną animacji topologią
  • Minimum 4 lata doświadczenia w tworzeniu postaci 3D/włosów postaci 3D

Oferujemy:

  • Współpraca na podstawie UOD bądź B2B
  • Pracę przy ciekawym projekcie w kreatywnym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w 100% zdalna
  • Prosimy o przesłanie kandydatury na adres jobs@paradarkstudio.com z tytułem Character / Grooming 3D Artist.

Prosimy o załączenie CV
Prosimy o dodanie w zgłoszeniu klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Paradark Studio sp. z o.o dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

W przypadku, gdy chcesz, aby Twoja aplikacja była rozpatrywana również w innych procesach rekrutacyjnych umieść w CV również poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Paradark Studio sp. z o.o moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).

Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom.

Data publikacji: 2024-05-13

Liczba wyświetleń: 1239