Praca w branży gier

UI Artist

dla Tony Bugow w Zdalnie

Zlecenie Design

Tony Bugow sp. z o.o. tworząca aplikacje AR i VR, wizualizacje 3D oraz grafikę na potrzeby gier komputerowych poszukuje UI Artist z doświadczeniem w branży gier do współpracy part-time.

Wymagania:
Ukończone projekty i co najmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu UI/2D w branży gier.
Portfolio ukazujące dotychczasowe prace, zwłaszcza w zakresie gier na PC oraz konsole
Umiejętność pracy zespołowej i dobra komunikacja.
Znajomość rynku gier i zainteresowanie grami.

Zakres obowiązków:
Projektowanie estetycznych interfejsów użytkownika
Współpraca z UX Designerem
Aktywny udział w procesie kreatywnym i rozwoju projektu.

Oferujemy współpracę przy interesującym projekcie, możliwość nauki w doświadczonym zespole, oraz wynagrodzenie stosowne do umiejętności.

Prosimy o przesłanie CV i portfolio wraz z poniższą klauzulą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2024-05-13

Liczba wyświetleń: 637