Praca w branży gier

Game Engine Developer C++ / OpenGL

dla SHODAN9 w zdalnie

Praca stała Programowanie

Jesteśmy firmą SHODAN9, czołowym producentem gier komputerowych, poszukującym utalentowanego i doświadczonego Game Engine Developera C++ / OpenGL. Jeśli jesteś pasjonatem tworzenia gier i masz umiejętności w zakresie programowania z użyciem OpenGL 3.x+/4.x, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Poszukujemy doświadczonych osób do wsparcia i rozwoju gotowego już klienta gry online na platformie Win64, OpenGL 3.x+/4.x, libSDL2 . W ramach rocznego kontraktu (z możliwością przedłużenia) konieczne jest przede wszystkim zaktualizowanie aktualnego systemu renderowania, implementacja i optymalizacja shaderów, rozszerzenie funkcjonalności w zakresie postprocessing etc. Posiadamy zarówno aktualny kod źródłowy projektu jak również szereg prototypowych już rozwiązań, które należy zintegrować z istniejącą wersją silnika gry.

Jeżeli podobają Ci się takie gry jak Valheim czy Palia, to z pewnością projekt przypadnie Ci do gustu :) Ze względu na wymagania sprzętowe ze strony klienta (Win64, 16GB ram, 4GB VRAM, OpenGL 3.x+/4.x) - projekt polega przede wszystkim na implementowaniu i optymalizowaniu pod kątem wydajności i kompatybilności standardowych już jak na dzisiejsze czasy technik renderowania.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w tworzeniu silników i gier komputerowych z wykorzystaniem OpenGL w wersji 3.x+, 4.x
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania C++, jak również bibliotek SDL2, GLM, GLEW etc.
  • Znajomość różnych technik renderowania, w tym PBR, SSAO, global illumination, BRDF,
  • Zdolność do pracy w zespole i efektywna komunikacja z innymi członkami zespołu, takimi jak projektanci 3d, artyści i dźwiękowcy,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i optymalizacji gier w celu osiągnięcia wysokiej wydajności,
  • Zainteresowanie nowymi trendami i technologiami w dziedzinie gier komputerowych oraz gotowość do ciągłego rozwoju,
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i implementacja zaawansowanych technik renderowania w C++ / OpenGL 3.x+,
  • Integracja istniejących już technik renderowania do głównego kodu gry,
  • Optymalizacja pod kątem wydajności, poprawa działania i eliminacja błędów technicznych,
  • Współpraca z zespołem projektowym, artystycznym i dźwiękowym w celu integracji różnych elementów gry,
  • Tworzenie narzędzi i skryptów wspomagających proces tworzenia gier oraz automatyzację zadań.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i formy współpracy (15k-25k netto b2b), inspirujące środowisko pracy oraz możliwość współpracy z utalentowanym zespołem kreatywnym w branży gier komputerowych.

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i przyczynić się do sukcesu SHODAN9 jako Game Engine Developer, wyślij swoje CV i list motywacyjny na formularz poniżej.

Odpowiemy na wszystkie nadesłane aplikacje.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu SHODAN9 i wspólnego tworzenia wspaniałych gier komputerowych!

Data publikacji: 2024-05-14

Liczba wyświetleń: 758