Praca w branży gier

Game Designer - Live Ops

dla Artifex Mundi w Katowice / praca zdalna / system hybrydowy

Praca stała Design

Jesteśmy twórcami gier mobile F2P z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Tworzymy zespół liczący około 100 osobami na pokładzie, z podziałem na dwa niezależne studia: Adventure i RPG.
Obecnie poszukujemy doświadczonego Game Designera do gry Unsolved. Jeżeli chcesz współtworzyć stabilny projekt, który stale rozwijamy, łącząc naszą pasję do gier przygodowych z doświadczeniem w grach F2P, to dołącz do nas!

Rekrutacja online!

Twoje codzienne zadania to:

  • bliska współpraca z zespołem Live Ops przy projektowaniu, iteracji i implementacji nowych funkcjonalności do gry – od wstępnego pomysłu po grywalną wersję;
  • proaktywne poszukiwanie potencjału do ulepszenia KPI poprzez analizowanie danych oraz formowanie na ich podstawie wniosków i zasadnych biznesowo hipotez, które można przekuć w konkretne akcje i zadania dla zespołu;
  • wspieranie sprawnej komunikacji wewnątrz zespołu Live Ops oraz z zespołami wspomagającymi (m.in. Analityka, Marketing, Support);
  • projektowanie AB testów i balansowanie ekonomii gry;
  • proaktywne dawanie, zbieranie i filtrowanie feedbacku od zespołu oraz graczy;
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej;
  • analiza konkurencyjnych gier i śledzenie nowych trendów na rynku.

Wymagania:

  • posiadasz przynajmniej 5 lata doświadczenia jako Game Designer, a także doświadczenie przy pracy w Live Ops w projektach o zbliżonej lub większej skali;
  • posiadasz rozwinięte umiejętności statystyczne i matematyczne pozwalające na krytyczne ocenianie wartościowości danych i masz wiedzę, jak właściwie interpretować je pod kątem zaangażowania i monetyzacji graczy;
  • lubisz grać w gry mobile F2P i aktywnie śledzisz ten rynek – znasz aktualne trendy, dobre praktyki oraz specyfikę casualowego odbiorcy;
  • masz doświadczenie w balansowaniu ekonomii gier, projektowaniu ofert, eventów oraz systemów monetyzacyjnych i retencyjnych;
  • potrafisz analitycznie dekonstruować różne gry oraz uzasadniać, jak poszczególne elementy i powiązania między nimi mogą wpływać na zachowania graczy;
  • masz wiedzę, jak zarządzać priorytetami dla zadań w zespole, aby przyniosło to największą długoterminową korzyść dla projektu;
  • znasz zasady projektowania UI/UX na urządzania mobilne - potrafisz samodzielnie przygotować mockupy dla nowych funkcjonalności i konsultować je w z resztą zespołu;
  • potrafisz klarownie prezentować swoje pomysły dla reszty zespołu, podpierając je merytorycznymi argumentami i danymi;
  • wykazujesz się dużym zaangażowaniem, umiejętnością podejmowania decyzji, samodzielnością i dobrą organizacją pracy własnej;
  • lubisz pracować iteracyjnie, dążąc do stałego podnoszenia poziomu współpracy oraz jakości projektu.

Mile widziane:

  • doświadczenie jako Product Manager w zarządzaniu wielodyscyplinarnym zespołem.

W ramach współpracy oferujemy:

  • pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • udział w zyskach (program bonusowy);
  • realny wpływ na rozwój naszych gier;
  • atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
  • możliwość wyboru trybu pracy (office-first, remote lub hybryda);
  • elastyczne godziny pracy (core hours: 9:00 – 15:00);
  • budżet szkoleniowy;
  • program kafeteryjny, w ramach którego możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport;
  • darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2024-05-14

Liczba wyświetleń: 1092