Praca w branży gier

Junior Unity Developer - Praktyka studencka

dla Radikate w Zdalnie

Praca stała Programowanie

Radikate to młody, niezależny zespół pasjonatów z branży. Tworzymy gry ponieważ je kochamy i robimy to na własnych warunkach! Choć jesteśmy na rynku dopiero rok, mamy ogromne ambicje i cele, które z powodzeniem realizujemy. Chcesz postawić pierwsze kroki w branży? Doskonale trafiłeś!
Sprawdź nas: https://linktr.ee/radikate

Do nowej gry mobilnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca 100% zdalna.

• Podstawową znajomość języka C#,
• Podstawową znajomość silnika Unity 3D,
• Doświadczenie w tworzeniu gier - mogą to być projekty niekomercyjne,
• Angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji ze zrozumieniem,
• Podstawową znajomość kontroli wersji (Git),
• Podstawową znajomość tworzenia gier na urządzenia mobilne (Android, iOS).

Twoje codzienne zadania to:

• W pierwszych tygodniach wdrożenie w projekt,
• Otrzymasz proste zadania do zaprogramowania w aktualnie prowadzonym projekcie,
• Praca z systemem kontroli wersji git,

Oferujemy:

• Umowa z uczelnią (praktyki)
• Luźne godziny pracy - Pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz, ważne żeby zadanie na konkretny dzień zostało wykonane,
• Komfort pracy zdalnej bez potrzeby pojawiania się w biurze,
• Przyjazną atmosferę,
• Wsparcie profesjonalistów z branży Gamedev.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Radikate, adres e-mail: hello@radikate.com. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie. Dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazany adres e-mail. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wcześniejszej zgody.

Data publikacji: 2024-05-15

Liczba wyświetleń: 1526