Praca w branży gier

UI Artist/Designer

dla IT Performance w Zdalnie lub Praca hybrydowa (biuro w Warszawie)

Praca stała Grafika i animacja

Poszukujemy kandydatów na stanowisko UI Artysty/Designera, który dołączy do zespołu w obszarze GameDev.

Obowiązki:

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe tworzenie i dbanie o spójność interfejsu gry.
  • Współpraca z zespołem technicznym przy wdrażaniu stworzonych projektów
  • Nadzór nad jakością tworzonych elementów
  • Dostosowywanie stylu graficznego do potrzeb i wymagań projektu
  • Tworzenie model graficznych

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość narzędzi do projektowania UI
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Doświadczenie we współpracy z programistami
  • Znajomość zasad UX i najlepszych praktyk w projektowaniu interfejsów
  • Kreatywność oraz dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w 100% zdalnej (dla chętnych biuro w Warszawie)
  • Stabilna, długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B (preferowane) lub Umowę o Dzieło
  • Stawka w zależności od doświadczenia i umiejętności (7-12)k netto/mc

Data publikacji: 2024-05-23

Liczba wyświetleń: 669