Praca w branży gier

Community Manager

dla Demolish Games S.A. w Zdalnie

Praca stała Inne

Poszukujemy pracownika na stanowisko Community Manager. Twoim głównym zadaniem będzie utrzymywanie dobrych kontaktów z naszymi graczami.

Obowiązki

  • prowadzenie naszego kanału Discord
  • prowadzenie naszej strony FB
  • komunikacja z graczami na stronach naszych gier na Steam’ie

Wymagania

  • znajomość obsługi mediów społecznościowych
  • umiejętność obróbki zdjęć (np. Photoshop)
  • dobra komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość angielskiego (min C1)

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność montażu audio/video

Oferujemy

  • 100% pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy
  • praca na pół etatu na UoZ lub UoP
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i włożonej pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres contact@demolish-games.com.
W tytule maila wpisz COMMUNITY

Do CV załącz klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Demolish Games S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).

Data publikacji: 2024-06-05

Liczba wyświetleń: 1373