Praca w branży gier

Senior Game Designer - Hybrid casual, mobile, F2P

dla FERA Games w Remote

Praca stała Design

Hej!

Poszukujemy człowieka, który dobrze czuje się w mobile game design, ma na koncie zrealizowane projekty f2p oraz, nie straszne mu szybkie generowanie / ubijanie prototypów.

FERA Games to studio zajmujące się produkcją mobilnych gier w modelu F2P. Szukamy ambitnych i samodzielnych ludzi chętnych rozwijać się razem z nami. Stawiamy na mały i zaangażowany zespół w którym każdy odpowiada za swoją część.

Nasze dotychczasowe projekty to IDLE Ocean Cleaner oraz Space eXo Colony - casualowe, mobilne gra IDLE o oczyszczaniu oceanu z plastiku i kolonizacji kosmosu.

Aktualnie przeskakujemy z kategorii casual na rynek bardziej hybrid / mid-core’owy z pogranicza IDLE RPG(ish).

Pozycja 100% zdalna - pracujemy zdalnie ale od czasu do czasu spotykamy się na kawkę pogadać w Krakowie, na Śląsku lub Warszawie.

Zadania:

  • Generowanie pomysłów na nowe prototypy / projekty
  • Tworzenie pitchy nowych projektów oraz przedstawianie ich zespołowi
  • Aktywna analiza trendów oraz ogrywanie projektów konkurencji na rynku hybrid casual
  • Bieżąca komunikacja z zespołem oraz wydawcą w kwestiach designu gry
  • Projektowanie, iteracja oraz implementacja nowych funkcjonalności
  • Proaktywne poszukiwanie możliwości ulepszania KPI poprzez analizowanie danych
  • Projektowanie AB testów i balansowanie ekonomii gier
  • Proaktywne dawanie, zbieranie i filtrowanie feedbacku od zespołu oraz graczy
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Bliska, iteracyjna współpraca z zespołem przy implementacji funkcjonalności do gier – od wstępnego pomysłu i mockupów po finalną, grywalną wersję
  • Proaktywne sugerowanie i wprowadzanie usprawnień w grach

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia jako mobile, f2p designer
  • Kilka wydanych projektów, w tym co najmniej jeden komercyjny sukces (500k pobrań lub podobne)
  • Doświadczenie w szybkim tworzeniu pomysłów na prototypy
  • Dobrze rozumiesz ekonomie zasobów stosowane w grach f2p
  • Znajomość aktualnego rynku mobilnego, gier hybrid casual oraz Discorda
  • Samoorganizacja pracy, systematyczność i sumienność
  • Umiejętność estymowania zadań
  • Poczucie humoru, komunikatywność i luźne podejście
  • Nienaganna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Aktywne granie w gry

Fajnie, jeśli:

  • Zawsze szukasz sposobów na poprawę jakości swoich procesów
  • Aktywnie dokształcasz się i śledzisz rynek
  • Kojarzysz agile i umiesz pracować w sprintach
  • Umiesz zarzucić odpowiednim memem przy każdej możliwej okazji
  • Jarasz się grami

Oferujemy:

  • Pracę 100% zdalna na Discordzie
  • System core hours
  • Umowa B2B / dzieło / zlecenie
  • Wynagrodzenie 9000 - 12000 zł. netto (B2B)
  • Niewielki i fajny zespół, rozwijająca się firma

Sounds good? Wyślij nam swoje CV, portfolio i napisz nam parę słów o sobie! :)

Dodaj też proszę poniższy zapis:

"I hereby agree to the use of my personal data included in the recruitment application (including CV) in future recruitment processes organized by the company FERA Games Sp. z o.o.".

Data publikacji: 2024-06-10

Liczba wyświetleń: 625