Praca w branży gier

Ilustrator / Grafik 2D

dla SoDigital w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

SoDigital

Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, poszukuje osoby na stanowisko grafika 2D.

Obowiązki:

  • tworzenie grafik, zarówno koncepcyjnych jak i finalnych ilustracji,
  • projektowanie i wykonanie elementów graficznych tj. menu, logo, interfejs
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami teamu.

Oczekujemy:

  • wysoko rozwiniętych zdolności plastycznych i świetnego warsztatu artystycznego potwierdzonych w portfolio,
  • umiejętności dostosowania się do wytycznych,
  • kreatywnego podejścia do wykonywanej pracy,
  • zdolności tworzenia prac zarówno realistycznych jak i stylizowanych,
  • bardzo dobrej znajomości programu Photoshop.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków
  • pracę w przyjaznej atmosferze w biurze w centrum Krakowa
  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z przykładami prac (lub linkami do galerii w Internecie) na adres jobs@sodigital.com, w tytule maila wpisując "Ilustrator / Grafik 2D". W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2019-07-22

Liczba wyświetleń: 5440