Praca w branży gier

Programista C# / Unity

dla SoDigital w Kraków

Praca stała Programowanie

SoDigital

Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, poszukuje osoby na stanowisko programisty ze znajomością języka C#/Unity.

Obowiązki:

  • tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego,
  • analizowanie i poprawianie błędów w kodzie gry.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka C#,
  • dobra znajomość silnika Unity,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka C++,
  • znajomość formatu JSON oraz języka XML
  • kreatywność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie przy tworzeniu gier mobilnych na iOS / Android.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków,
  • pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa,
  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres jobs@sodigital.com.
W tytule prosimy zamieścić nazwę stanowiska Programista C#/Unity.

W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:
“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2019-08-12

Liczba wyświetleń: 3343