Zgłoszeń:
4

Game Designer (regular/senior)

dla CreativeForge Games (Warszawa)

Praca stała Design

CreativeForge Games, zespół stojący za grami Phantom Doctrine oraz Hard West, poszukuje do prac nad nową grą taktyczną czasu rzeczywistego (RTT) kandydatów na stanowisko:

Game Designer

Główne zadania:

  • projektowanie systemów gameplayowych
  • projektowanie i implementacja geometrii/przebiegu leveli
  • balansowanie systemów
  • ...i wiele innych (podział zadań robiony jest na podstawie osobistych preferencji i kompetencji)

Oczekiwane kwalifikacje:

  • przekrojowa znajomość rynku gier komputerowych
  • dobra znajomość gatunku gier taktycznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • min. 2 lata doświadczenia w branży na stanowisku Game/Level Designera
  • min. 1 projekt na PC/konsole skończony na stanowisku Game/Level Designera
  • [senior] min. 4 lata doświadczenia w branży na stanowisku Game/Level Designera
  • [senior] min. 2 projekty na PC/konsole skończone na stanowisku Game/Level Designera

Mile widziane:

  • znajomość UE4

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę przy szczególnie ciekawych, ambitnych projektach, w doświadczonym zespole

Praca w siedzibie firmy w Warszawie, w dogodnej lokalizacji (przy stacji metra), wyłącznie na pełny etat. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@creativeforge.pl.

Prosimy o dodanie adnotacji odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zobacz więcej ofert dla CreativeForge Games

Data publikacji: 2018-12-04

Liczba zgłoszeń: 4

Ofertę obejrzano: 1433 razy