Skillshot.pl logo
Jobs in Polish gamedev

Dark Passenger

Account type: Pro

Web page: https://www.darkpassenger.eu/

KIM JESTEŚMY?

Dark Passenger to warszawskie studio tworzące gry wideo. Nasz zespół składa się zarówno z weteranów gamedevu jak i świeżej krwi specjalistów. Doświadczenie zdobywaliśmy przy produkcji tytułów takich jak Wiedźmin 3: Dziki Gon i Cyberpunk 2077. Przez ostatnie 5 lat jako studio RealTime Warriors stworzyliśmy setki animacji, sekwencji filmowych, postaci oraz światów na potrzeby gier Indie oraz AAA.

Wieloletnie wsparcie dla rynku gamedevu nieuchronnie prowadziło do podjęcia prac nad naszym własnym projektem, który aktualnie znajduje się w pierwszej fazie produkcyjnej. Tworząc naszą grę skupiamy się na kreowaniu emocjonujących, angażujących doświadczeń i historii. Budujemy wciągający, mroczny świat pełen tajemnic, niezwykłych postaci i konfliktów trawiących Krainę Kwitnącej Wiśni.

JAK JEST U NAS?

Nasze studio położone jest w Warszawie przy Lesie Bródnowskim. Cenimy sobie bliskość przyrody i dobrą architekturę. Od zawsze staramy się tworzyć komfortowe warunki pracy pozbawione stresu i atmosferę sprzyjającą kreatywnemu myśleniu. Nie jesteśmy fabryką a naszych pracowników nie traktujemy jak wyrobników. Doceniamy inicjatywę i ambicjonalne podejście do projektu. Jesteśmy otwarci na odważne pomysły i rozwiązania. Nieustannie rozwijamy nasz zespół inwestując w jego edukację oraz dostęp do wielu źródeł wiedzy i inspiracji.

Kreujemy środowisko wolne od uprzedzeń oparte na tolerancji, wsparciu i zrozumieniu. Indywidualne potrzeby traktujemy z równą powagą co oczekiwania grupy. Zapewniamy wszelkie udogodnienia, prywatną opiekę medyczną i płatne nadgodziny. Kładąc nacisk na work-life balance oferujemy elastyczne godziny pracy oraz urlopy. Umożliwiamy zarówno pracę stacjonarną jak i zdalną.

Szukamy osób kreatywnych, otwartych na wyzwania i problemy, które każdego dnia niesie ze sobą produkcja gier. Zależy nam aby każdy wniósł do projektu kawałek siebie czyniąc go lepszym. Jednocześnie, aby docenić to zaangażowanie, wszyscy członkowie zespołu będą partycypowali w 10% uzyskanego dochodu z tytułu sprzedaży wydanej gry.

Open positions at Dark Passenger User jobs Atom feed

No open positions at the moment...