Skillshot.pl logo
Jobs in Polish gamedev

4Experience Sp. z o. o.

Account type: Pro

Web page: https://4experience.co/

4Experience to studio, w którym tworzymy interaktywne i inteligentne rozwiązania 3D dla biznesów z całego świata. Zaufali nam już globalni giganci z różnych branż!

Na rynku działamy od 2015 roku i na swoim koncie mamy ponad 200 projektów. Na świecie jesteśmy jedną z czołowych firm VR/AR - pod kątem opinii klientów i zrealizowanych projektów. Opinie naszych klientów o współpracy z nami zapewniają nam stale wysokie miejsce w serwisie Clutch.

Nasze biuro pełne jest sprzętu VR, aplikacje AR rozgrzewają nasze telefony, a implementacje rozwiązań na Hololensy nie stanowią już dla nas wyzwania! Zespół 4Experience dynamicznie się rozrasta, a wszystkich nas łączy pasja do technologii. Poza tym dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia jak najlepszej atmosfery w zespole (co regularnie badamy!). Opinie naszych pracowników możesz przeczytać tutaj.

Ah, i nasze biuro znajduje się w Bielsku-Białej - bogatym kulturalnie i krajobrazowo mieście na Podbeskidziu (Miasta nie zmienimy za nic, dobrze nam tutaj! ;)).

Open positions at 4Experience Sp. z o. o. User jobs Atom feed

Title Category Location Date
Senior Unity Programmer Programming / Employment Bielsko-Biała / zdalnie 2024-05-27