Skillshot.pl logo
Praca w branży gier

Superbright

Typ konta: Pro

Strona: http://superbright.org

Jesteśmy międzynarodowym zespołem składającym się z twórców gier AAA, a także weteranów Demosceny i Doliny Krzemowej, z siedzibą w samym centrum Wrocławia.

Naszym celem jest wydawanie gier, które staną się wyznacznikami jakości, a sam VR pchną do przodu nie tylko jako platformę, ale jako nowe medium rozrywkowe. Naszymi inwestorami, przyjaciółmi oraz dotychczasowymi współpracownikami są założyciele takich firm jak DICE, YouTube, czy Supercell. Dla nich takie ambicje są naturalne.

Wiemy, że do stworzenia rzeczy, które coś znaczą, nie potrzeba ogromnego zespołu i wielu lat pracy. Mniejszym, ale sprawnym i doświadczonym składem można przygotowywać fantastyczne, przemyślane projekty, w mądry sposób wykorzystując atuty zespołu oraz platformy i zrobić to w sensownym terminie.
Nasz ostatni tytuł zrealizowaliśmy w ciągu 12 miesięcy, poniżej budżetu i przed czasem. Znajduje się obecnie w czołówce najlepiej ocenianych gier na Oculus Store.

Jesteśmy zgranym zespołem i finansowo niezależnym studiem. Naszym celem na następne 3 lata jest wydanie kilku tytułów, które staną się benchmarkami jakościowymi w swoich gatunkach. Aby tego dokonać brakuje nam jedynie poszerzenia zespołu o ludzi z podobnymi ambicjami i chęciami.

Rekrutacja w Superbright

Tytuł Kategoria Miejsce Data
Pierwsza praca w GameDevie Programowanie / Praca stała Wrocław lub zdalnie 2020-09-22
QA Tester Testowanie / Praca stała Wrocław lub zdalnie 2020-09-22
Programista - Senior Programowanie / Praca stała Wrocław lub zdalnie 2020-09-22
Programista Programowanie / Praca stała Wrocław lub zdalnie 2020-09-22