Skillshot.pl logo
Praca w branży gier

← powrót do bloga

Lepsze wyszukiwanie i dane autora zgłoszenia

Dodałem dzisiaj dwie nowe rzeczy o które prosiło kilka osób:

1. LEPSZE WYSZUKIWANIE

Kiedyś było lepiej, potem przenosiłem serwer na nową bazę danych (Postgres) i przy tej okazji trochę się popsuło. Teraz wróciłem do tematu i zrobiłem nawet lepiej niż było dawniej :) Teraz Skillshot szuka wpisanych słów w polach tytułu, firmy i miasta. Każde ze słów musi być znalezione, ale nie ma znaczenia, w którym polu wystąpi. "programista warszawa" zadziała. Co więcej teraz można już szukać tekstu tylko w obrębie wybranej kategorii. I żeby to było jasne, dodałem jeszcze info o filtrowaniu wyników. Można robić szaleństwa w stylu "szukam roboty przy programowaniu, dla seniora w wawie":

2. DODATKOWE INFO O AUTORZE ZGŁOSZENIA

Tak jak pisałem poprzednio, musiałem trochę pozmieniać w sposobie wysyłania emaili. Teraz wszystko przychodzi ze Skillshota a adres nadawcy był w polu Reply-To. Ale po pierwsze nie dla każdego było to jasne (nie dziwię się) a po drugie jak ktoś zrobił forward/prześlij dalej, to info o nadawcy ginęło już na dobre.

Teraz w stopce emaila znajdziecie dodatkową linijkę z info o nawisku i adresie email jaki osoba zgłaszająca wpisała w formularzu.