Praca w branży gier

Recepcjonista

dla CD PROJEKT RED w Kraków

Praca stała Inne

WIZJA

CD Projekt RED, to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają. Aktualnie poszukujemy Recepcjonistki/Recepcjonisty, która/który dołączy do zespołu Administracji.

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Witanie oraz obsługa gości odwiedzających Studio.
  • Obsługa poczty przychodzącej I wychodzącej, kontakt z kurierami.
  • Obsługa I zakup materiałów do firmowej biblioteczki.
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi.
  • Dbałość o właściwy wizerunek firmy.
  • Drobne prace biurowe.

OCZEKIWANIA

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny.
  • Dyspozycyjność 20-30h tygodniowo od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 13:00.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie.
  • Odpowiedzialność, dokładność i sumienność.

MILE WIDZIANE

  • 6-miesięczne doświadczenie w pracy biurowej i/lub na stanowisku asystenckim.
  • Zainteresowanie rynkiem gier video.

OFERUJEMY

  • Pracę w wyjątkowej atmosferze.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę do klubów sportowych.
  • Możliwość pogłębienia dotychczasowego doświadczenia.
  • Różnorodność realizowanych zadań.
  • Pracę w międzykulturowym środowisku pasjonatów.

Send application here: cracow@cdprojektred.com

Please be informed that we reserve the right to contact only selected applicants. The hired individual will need to work in-house, in our studio based in Cracow, Poland.

Please include the following statement in your application: “I hereby consent to the processing of personal data in my application by CD PROJEKT S.A. with its registered seat in Warsaw for ongoing recruiting process”.

Information on processing of your personal data

Your personal data controller is CD PROJEKT S.A. with its registered seat in Warsaw, Poland, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa. Your personal data will be processed in particular to invite you to our recruitment process and to conduct the process, which includes negotiating conditions of employment. We respect your privacy rights i.e. the right to access, rectify and delete your data, limit its processing, transfer it, a right not to be a subject to automated decision-making, including profiling, and to object to the processing of your personal data (you will find more details about processing of your personal data in this privacy notice).

Data publikacji: 2018-06-18

Liczba wyświetleń: 1217