Praca w branży gier

Senior Engine Programmer C++

dla Fool's Theory w Bielsko-Biała / praca zdalna

Praca stała Programowanie

Spółka Fool's Theory w ramach realizacji projektów dla Larian Studios poszukuje do pracy w Bielsku-Białej lub do pracy zdalnej doświadczonych programistów na stanowisko Senior Engine Programmer.

OBOWIĄZKI:

  • Pomoc i współpraca w utrzymaniu, przeniesieniu i rozszerzeniu autorskiego silnika na inne platformy,
  • Debugging i optymalizacja kodu zgodnie z wymaganiami dotyczącymi jakości i wydajności,
  • Sumienność, terminowość i wysoka jakość wykonywanej pracy,
  • Dobrze zaprojektowane oprogramowanie zgodne z harmonogramem projektu i standardami zespołu,
  • Tworzenie dokumentacji,
  • Ochrona zasobów firmy, w tym kodu źródłowego, wytwarzanych dzieł, narzędzi oraz wiedzy technicznej,
  • Wsparcie innych członków zespołu oraz przełożonego.

WYMAGANIA:

  • Doskonała znajomość języka C++ (5 lat doświadczenia w profesjonalnej pracy z C++),
  • Ponad 3 lata doświadczenia pracy w branży gier,
  • Techniczne wykształcenie wyższe,
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (praca z zagranicznym kontrahentem),
  • Doświadczenie z graficznymi interfejsami APIs, takimi jak OpenGL oraz DirecrX11,
  • Doświadczenie z narzędziami do profilowania CPU i GPU.

OFERUJEMY:

  • Wysokie wynagrodzenie,
  • Pracę zdalną lub stacjonarną w centrum Bielska-Białej w komfortowym biurze,
  • Kluczową rolę w procesie rozwijania obecnych i powstawania przyszłych projektów,
  • Pracę w międzynarodowym zespole wielokrotnie nagradzanym za swoje projekty,
  • Długoterminowe kontrakty - szukamy osób na dłużej niż jeden projekt,
  • Elastyczne formy zatrudnienia - umowę w formie b2b, dzieło lub umowy o pracę,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne.

Maile z CV prosimy wysyłać na jobs@foolstheory.com. W tytule maila należy wpisać swoje imię i nazwisko wraz z dopiskiem nazwy stanowiska.

Fool's Theory zastrzega sobie prawo do nieodpowiadania na zgłoszenia niespełniające wymagań oferty.

Data publikacji: 2020-02-18

Liczba wyświetleń: 282