Praca w branży gier

Producer

dla Fool's Theory w zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Firma Fool's Theory w ramach prac nad nowym, autorskim projektem ‘Vitriol’, tworzonym we współpracy z 11bit studios, poszukuje do pracy zdalnej doświadczonych pracowników na stanowisko:

PRODUCER

OBOWIĄZKI:

  • planowanie i zarządzanie produkcją gier, weryfikacja estymacji, planowanie, weryfikowanie pracy i raportowanie,
  • aktywna komunikacja z klientem,
  • nadzór nad backlogiem projektu, sprintami i harmonogramem projektu,
  • zarządzanie zadaniami i priorytetami w projekcie,
  • zarządzanie zespołem projektowym i dbanie o płynną komunikację wewnętrzną,
  • rozwiązywanie bieżących problemów, poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • dbanie o terminową realizację zadań,
  • zarządzanie zmianami projektowymi.

WYMAGANIA:

  • mile widziana znajomość Unreal Engine 4,
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży gier wideo,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie,
  • odpowiedzialności, sumienności, umiejętności planowania czasu pracy,
  • dobre umiejętności komunikacyjne i chęć pracy grupowej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • kluczową rolę w procesie rozwijania obecnych i powstawania przyszłych projektów,
  • długoterminowe kontrakty - szukamy osób na dłużej niż jeden projekt,
  • umowę w formie b2b, dzieło lub umowy o pracę,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne, w ramach indywidualnej decyzji, pakiety sportowe.

Maile z CV prosimy wysyłać na jobs@foolstheory.com. W tytule maila należy wpisać swoje imię i nazwisko wraz z dopiskiem nazwy stanowiska.

Fool's Theory zastrzega sobie prawo do nieodpowiadania na zgłoszenia niespełniające wymagań oferty.

Prosimy o upewnienie się, że w załączonych dokumentach aplikacyjnych znajdzie się klauzula:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fool’s Theory w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Data publikacji: 2020-09-30

Liczba wyświetleń: 497