Praca w branży gier

Senior 3D Artist (ze znajomością Unity)

dla 4Experience Sp. z o. o. w Bielsko-Biała

Praca stała Grafika i animacja

Cześć, połączmy talenty. :)

Kim jesteśmy i skąd się wzięliśmy:

4Experience to studio aplikacji multimedialnych oraz gier wykorzystujących technologię VR/AR. Przede wszystkim, jesteśmy zgranym, blisko 30-osobowym zespołem, który zdecydowanie lubi to, czym się zajmuje na co dzień. Nasze biuro znajduje się w bogatym kulturalnie i krajobrazowo mieście na Podbeskidziu - Bielsku-Białej.
Działamy na rynku już 5 lat i mamy na swoim koncie ukończonych 150+ międzynarodowych projektów.

Obecnie poszukujemy doświadczonego speca, który obejmie stanowisko Senior 3D Artist.
Praca na miejscu w naszym biurze w Bielsku-Białej. [no fully-remote position, sorry :( ]

www.4Experience.co

Twoje zadania będą polegać na:

  • Tworzeniu modeli 3D, tekstur, materiałów oraz przygotowanie ich w silniku Unity
  • Pracy nad oświetleniem oraz efektami budującymi klimat gry/aplikacji
  • Tworzeniu i utrzymywaniu spójnej wizji artystycznej w prowadzonych projektach

W tym celu najlepiej jeśli posiadasz:

  • 4 lata doświadczenia jako 3D Artist
  • Dobrą znajomość workflow tworzenia assetów 3D
  • Biegłość w modelowaniu (Blender), oraz znajomość Substance Painter i Photoshop
  • Doświadczenie przy oświetlaniu scen
  • Znajomość shaderów
  • Znajomość silnika Unity
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Umiejętność tworzenia i dostosowywanie modeli do różnych platform
  • Umiejętność tworzenia i projektowania w różnych stylach artystycznych
  • Samodzielność i świetną organizację pracy

Bonus points za:

  • Wykształcenie kierunkowe (Grafika, Animacja), bądź jego ekwiwalent
  • Znajomość obsługi Maya, 3ds Max
  • Umiejętność tworzenia animacji i efektów specjalnych
  • Sculpting
  • Znajomość rynku gier komputerowych

Nasza oferta:

  • Umowa B2B (do 12K netto B2B) / Umowa zlecenie, współpraca stała
  • Elastyczne godziny pracy (biuro otwarte 7-20) i możliwość pracy zdalnej w razie potrzeb (2 dni w tygodniu)
  • Perspektywa awansu zawodowego (Art Leader)
  • Prywatna opieka medyczna (Compensa wariant Srebrny z Medical Assistance)
  • Bezpłatny car&bike parking bezpośrednio przy biurze
  • Świetna atmosfera w biurze i zintegrowany zespół (i nie, to nie jest tylko frazes - sprawdź opinie! ;-))
  • Zapewniamy międzynarodowe i różnorodne projekty (VR, mobile, PC)
  • Zdrowe/słodkie przekąski i napoje w biurze
  • Chillout room
  • Pomagamy w znalezieniu mieszkania w przypadku relokacji

Zainteresowany/Zainteresowana?
Śmiało, aplikuj na jobs@4experience.co w temacie maila wpisując: SENIOR 3D ARTIST. Oprócz CV chętnie zobaczymy Twoje portfolio.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Experience Sp. z o. o., z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała, ul. Widok 5, w celu prowadzenia aktualnej rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja była uwzględniana na potrzeby przyszłych rekrutacji umieść w CV dodatkową zgodę:
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Experience Sp. z o. o., z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała, ul. Widok 5, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2020-11-26

Liczba wyświetleń: 225