Praca w branży gier

Rekruter IT (0.5-1.0 etatu)

dla 4Experience Sp. z o. o. w Bielsko-Biała / hybrydowo / zdalnie

Praca stała Inne

4Experience Sp. z o. o. - jesteśmy studiem aplikacji multimedialnych oraz gier wykorzystujących technologię VR/AR. Nasze biuro znajduje się w Bielsku-Białej. Rynek "formalnie" podbijamy od 2015 r. :)
www.4Experience.co
4Exp

Szukamy pełnej energii osoby, która posiada moce IT Rekrutera. 🦸
Czym miałbyś/miałabyś się zająć?
Będziesz odpowiadał(a) za pozyskiwanie aktywnych oraz pasywnych kandydatów do zespołu tworzącego aplikacje i gry w technoligii VR/AR takich jak: Programiści (Unity, Unreal Engine), Graficy, Designerzy, Testerzy.

Twoje zadania będą polegały na:

  • Redagowaniu ogłoszeń, profili i opisów kandydatów
  • Direct search'u i sourcing'u, czyli na szukaniu i kontakcie z potencjalnymi kandydatami przy użyciu różnorodnych narzędzi (online)
  • Wymienianiu naprawdę sporej liczby spersonalizowanych wiadomości z kandydatami
  • Wspieraniu kandydatów w trakcie całego procesu rekrutacyjnego (z zapewnieniem najlepszego Candidate Experience)
  • Wstępnej weryfikacji kandydatów pod kątem doświadczenia i znanych technologii
  • Ciągłym śledzeniu rynku, trendów i aktualizowaniu wiedzy, bo jak zapewne wiesz ten obszar stale oferuje coś nowego

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Minimum rok doświadczenia w rekrutacji IT
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Podstawowa wiedza na temat IT / game devu - programowania, zarządzania projektami IT, ról w procesie developmentu itp.
  • Pozytywne nastawienie, power do działania i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Skille miękkie związane z: dobrą organizacją czasu i zadań, samodzielnością i zaangażowaniem
  • Nieustraszoność wobec deadline’ów :)))

Twoimi Asami będą:

  • Dobrze rozwinięty network w środowisku IT / game devu
  • Wiedza techniczna i umiejętność jej oceny u kandydata

Z naszej strony licz na:

  • Stabilne zatrudnienie na wybraną formę umowy (part time/full time)
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby
  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej (z Medical Assistance i zniżkami na usługi dentystyczne)
  • System bonusów finansowych (miesięczny)
  • System referencyjny dla pracowników
  • Gwarantowana świetna atmosfera w biurze, charakterystyczna dla branży IT 🙂
  • Zdrowe/słodkie przekąski i napoje w biurze
  • Bezpłatny car&bike parking bezpośrednio przy biurze
  • Chillout room z grami i ogólnodostępną biblioteczką

Aplikuj za pomocą przycisku lub prześlij zgłoszenie na adres jobs@4experience.co.

4Exp

Wzór klauzuli RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do prowadzonych przez 4Experience Sp. z o. o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Widok 5 rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez 4Experience Sp. z o. o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Widok 5. Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności.
Wyrażenie powyższych zgód jest całkowicie dobrowolne i masz prawo do ich wycofania w dowolnym momencie.

Data publikacji: 2021-04-23

Liczba wyświetleń: 276