Praca w branży gier

Spec od ICT / Wsparcie IT

dla 4Experience Sp. z o. o. w Bielsko-Biała / hybrydowo

Praca stała Inne

4Experience Sp. z o. o. - jesteśmy studiem aplikacji multimedialnych oraz gier wykorzystujących technologię VR/AR. Nasze biuro znajduje się w Bielsku-Białej. Rynek "formalnie" podbijamy od 2015 r. :)
www.4Experience.co
4Exp

Szukamy zorganizowanej osoby, której bliskie są tematy informatyczne, gry komputerowe i nowinki techniczne do technicznego i organizacyjnego supportu naszego studia gier i aplikacji multimedialnych VR/AR. 🦸
Na miejscu / częściowo zdalnie
Oferta full-time

Czym miałbyś/miałabyś się zająć?

  • Odpowiadanie za firmowe konta, repozytoria, WIKI, Backupy (zarządzanie, dbanie o płynność)
  • Organizowanie oprogramowania, licencji i sprzętu, którego w naszej specjalizacji mamy bardzo dużo (planowanie, zarządzanie, zapotrzebowanie, ewidencja, dyspozycje)
  • Wsparcie techniczne, organizacyjne, 'procesowe'
  • Setupowanie sprzętu

Aby móc realizować zadania w tej roli, konieczne jest abyś posiadał/posiadała:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2)
  • Background techniczny (wiedza informatyczna) oraz zorientowanie w sprzęcie komputerowym i nowinkach technologicznych
  • Umiejętności w zarządzaniu GSuite / Google Drive, znajomość GIT, znajomość FTP, praktyczną znajomość Discord (od strony administracyjnej)
  • "Smykałkę techniczną" i głowę otwartą na nowości
  • Skille miękkie związane z: dobrą komunikacją, organizacją czasu i zadań, dużą skrupulatnością, samodzielnością i zaangażowaniem 🙂

Mile widziane:

  • Znajomość technologii VR/AR, pasja do gier

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na wybraną formę umowy
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej w razie potrzeb
  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej (z Medical Assistance i zniżkami na usługi dentystyczne) za 1 zł miesięcznie
  • System bonusów finansowych (opartych o kudos)
  • System referencyjny dla pracowników
  • Gwarantowana świetna atmosfera w biurze i integracja zespołu (spotkania & imprezy integracyjne, turnieje firmowe, mecze piłki nożnej)
  • Zdrowe/słodkie przekąski i napoje w biurze
  • Bezpłatny car&bike parking bezpośrednio przy biurze
  • Chillout room z grami i ogólnodostępną biblioteczką

Aplikuj za pomocą przycisku lub prześlij zgłoszenie na adres jobs@4experience.co

Wzór klauzuli RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do prowadzonych przez 4Experience Sp. z o. o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Widok 5 rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez 4Experience Sp. z o. o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Widok 5. Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności.
Wyrażenie powyższych zgód jest całkowicie dobrowolne i masz prawo do ich wycofania w dowolnym momencie.

Data publikacji: 2021-04-23

Liczba wyświetleń: 190