Praca w branży gier

QA Tester

dla Unseen Silence w Warszawa lub hybrydowo

Praca stała Testowanie

Unseen Silence to spółka zajmująca się tworzeniem gier komputerowych. Ideą przyświecającą jej założeniu jest stworzenie rozpoznawalnej światowej marki i tytułów plasujących się w segmencie gier premium.

Aktualnie poszukujemy kreatywnych i otwartych osób, które chcą z nami połączyć siły i przyczynić się do dalszego rozwoju firmy.

Twoje zadania będą polegać na:

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych gier,
  • Przeprowadzanie testów wydajnościowych,
  • Regresowanie naprawionych błędów,
  • Współpracy z Game designerem przy usprawnianiu elementów rozgrywki.

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Masz minimum dwa lata doświadczenia w testach funkcjonalnych gier na PC,
  • Masz praktyczne doświadczenie z edytorem Unity,
  • Jesteś osobą skrupulatną i zaangażowaną w projekt,
  • Cechujesz się samodzielnością w działaniach,
  • Jesteś na bieżąco z nowymi tytułami na rynku gier,
  • Cechujesz się dociekliwością oraz chęcią poznawania mechanik gry w celu wyszukiwania błędów.

Z naszej strony oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Eventy integracyjne,
  • Wpływ na ostateczny kształt gry,
  • Kreatywną i przyjazną atmosferę,
  • W pełni wyposażone zaplecze socjalne,
  • Pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się zespole.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2023-05-31

Liczba wyświetleń: 2164