Praca w branży gier

UE5 Environment Artist - ArchViz

dla Odyssey Crew w Wrocław

Praca stała Grafika i animacja

Poszukujemy ambitnych i zapalonych specjalistów do realizacji projektów UE5 grafiki 3D typu ArchVIZ. Praca wyłącznie stacjonarna we Wrocławiu.

Odyssey Crew

Od lat jesteśmy liderem technologicznych rozwiązań prezentacyjnych i sprzedażowych na rynku pierwotnym nieruchomości w Polsce #proptech. Dostarczamy najlepsze jakościowo makiety interaktywne 3D, które pomagają deweloperom promować i sprzedawać ich nieruchomości. Nasze makiety interaktywne to połączenie świata hiper-realistycznych wizualizacji architektonicznych z rzeczywistością znaną z najlepszych gier komputerowych 3D. Tworzymy aplikacje 3D na stoły dotykowe w biurach sprzedaży deweloperów, rozwiązania do wideo-spotkań online oraz interaktywne elementy na strony internetowe.

Zakres obowiązków:

  1. Tworzenie treści 3D: Projektowanie i tworzenie zaawansowanej grafiki 3D za pomocą narzędzi takich jak Global Mapper, Blender, 3D Max.

  2. Testowanie projektów w Unreal Engine 5: Regularne przeprowadzanie testów w środowisku UE5, aby zapewnić wysoką jakość i spełnienie wymagań technicznych projektów.

  3. Zarządzanie zespołem grafików 3D: Nadzorowanie pracy zespołu grafików 3D, w tym planowanie zadań, monitoring postępów i mentoring dla młodszych członków zespołu.

  4. Automatyczne tworzenie wielkomiejskich obszarów Opracowywanie i wdrażanie procedur i narzędzi do proceduralnego budowania miast na podstawie dostępnych narzędzi GIS.

  5. Wykorzystanie nowych technologii, w tym AI, do automatyzacji procesów: Badanie i implementacja nowych technologii, w tym rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, w celu usprawnienia procesów projektowych i produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w centrum Wrocławia w nowoczesnej przestrzeni
  • Pracę przy ciekawych projektach i nowych narzędziach
  • Wynagrodzenie adekwatne dla posiadanych umiejętności i doświadczenia (od 8 000 netto)

Zapraszamy!

Prosimy o składanie aplikacji w formie CV i portfolio (w dowolnej formie: linki, załączniki, zdjęcia, rysunki) emailowo na adres jobs@odysseycrew.com z tematem UE5 Environment Artist.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Data publikacji: 2024-04-04

Liczba wyświetleń: 828

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)