Praca w branży gier

Senior Objective-C Developer

dla Fabryka Gier w Zdalnie

Praca stała Programowanie

Poszukujemy doświadczonego Senior Developera Objective-C iOS do pracy nad szerokim portfolio gier klasycznych naszego klienta (USA). Praca obejmować będzie szereg działań związanych z ulepszeniami produktów, rozwiązywaniem problemów technicznych oraz integracją i testowaniem third party SDK. Idealny kandydat to osoba zaangażowana, dzieląca się własnymi pomysłami oraz chętna do ciągłego ulepszania jakości kodu.

Praca w pełni zdalna, oferowane wynagrodzenie to 18.000-24.000 PLN net B2B.

Obowiązki:

  • Wdrażanie mechanik, systemów i narzędzi do klasycznych gier przy użyciu Objective-C.
  • Utrzymanie i rozwój bazy kodu dla zapewnienia kompatybilności i wydajności na różnych wersjach i urządzeniach systemu iOS.
  • Równoległa opieka nad wieloma grami.
  • Integracja i aktualizacja third party SDK.
  • Utrzymanie dobrej organizacji, czystości i wydajności kodu oraz jego dokumentacji.
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów stojących na przeszkodzie wydajności, niezawodności i skalowalności.
  • Aktywna współpraca przy ulepszaniu procesów produkcyjnych, standardów kodowania i praktyk zespołowych.

Wymagania:

  • Ponad 5 lat doświadczenia zawodowego w tworzeniu gier mobilnych.
  • Ponad 3 lata doświadczenia zawodowego w tworzeniu oprogramowania w Objective-C, najlepiej w branży gier.
  • Biegłość w programowaniu za pomocą Cocoa lub innych frameworków.
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowania oprogramowania, algorytmów, struktur danych i wielowątkowości.
  • Dobre zrozumienie ekosystemu programowania urządzeń mobilnych, w tym testowania, procesu wydawania, live-ops, integracji bibliotek itp.
  • Biegłość w rozwiązywaniu problemów w dynamicznym środowisku pracy.
  • Wcześniejsze doświadczenie w integracji pakietów third party SDK w aplikacjach mobilnych (reklamy, analityka, itp.).

Pożądane cechy:

  • Co najmniej Licencjat z informatyki, inżynierii komputerowej, mediów interaktywnych, matematyki lub innej pokrewnej dyscypliny.
  • Udokumentowane doświadczenie w debugowaniu aplikacji mobilnych.
  • Znajomość rozwiązań mobilnych/F2P.
  • Dobra komunikacja w mowie i piśmie (język angielski).

Aplikacje można nadsyłać poprzez formularz Skillshot lub bezpośrednio na e-mail: praca@fabrykagier.pl

W zgłoszeniu prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fabryka Gier Sebastian Rafał Barabanow na potrzeby rekrutacji na stanowisko Senior Objective-C Developer."

Jeżeli interesuje Cię kontakt z naszej strony, w przypadku przyszłych procesów rekrutacyjnych, to w CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli (zgoda umieszczana dobrowolnie):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fabryka Gier Sebastian Rafał Barabanow na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fabryka Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie przy ul. Cyfrowej 6, 71-441 Szczecin.

Zgodę możesz wycofać w każdym czasie, a wycofanie jej nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Nasza polityka ochrony danych osobowych znajduje się pod linkiem: https://www.fabrykagier.pl/bundles/gamefactorysite/pdf/privacyPolicy_PL.pdf

Data publikacji: 2024-04-15

Liczba wyświetleń: 521

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)