Zgłoszeń:
2

Grafik 3D

dla Reality Pump Studios (Kraków)

Praca stała Grafika i animacja

Grafik 3D

Zadania:

  • tworzenie obiektów 3D na potrzeby gier komputerowych oraz cinematic’ów

Wymagania:

  • dobra znajomość programów Maya, Photoshop
  • umiejętność modelowania obiektów highpoly i lowpoly
  • umiejętność teksturowania obiektów
  • znajomości aktualnych trendów w dziedzinie gier komputerowych oraz produkcji filmowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programu ZBrush
  • znajomość języka angielskiego
  • orientacja w dziedzinach animacji, oświetlenia, shaderów lub renderingu

Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy międzynarodowych produkcjach
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • możliwość stałego rozwoju umiejętności
  • możliwość realizacji własnych pomysłów w projektach
  • przyjazną atmosferę pracy

Miejsce pracy:
Kraków (praca stała)

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV oraz Portfolio
na adres: rekrutacja@realitypump.pl wpisując w temacie: GRAFIK 3D

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Zobacz więcej ofert dla Reality Pump Studios

Data publikacji: 2011-12-22

Liczba zgłoszeń: 2

Ofertę obejrzano: 109 razy